Назва проекту: ЖК Хмельницький Парк
Адреса: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 230-а
Район: Львівська обл.
Забудовник: MS Bud
Замовник
Право землекористування
Підстава
Кадастровий номер
Судові справи та перевірки
За результатами перевірки будівництва 05.09.2016 р. Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності та винесено припис про усунення порушень.
За результатами перевірки Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові встановлено, що ТзОВ “МС Імперіал” здійснює будівництво на земельній ділянці на вул. Б. Хмельницького 230-А у м. Львові, без належно оформлених документів на відповідне землекористування та без відповідних дозвільних документів на виконання будівельних робіт.
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 27 жовтня 2016 року порушено справу за позовом Львівської міської ради Товариства з обмеженою відповідальністю «МС Імперіал» про звільнення земельної ділянки по вул. Б. Хмельницького, 230-а у м.Львові.
Рішенням Господарського суду Львівської області від 08 лютого 2017 року позовні вимоги задоволено:
- Зобов’язано Товариство з обмеженою відповідальністю «МС Імперіал» звільнити займану земельну ділянку загальною площею 1,885 га , кадастровий № 4610137200:08:007:0068, яка знаходиться у м.Львів на вул. Б. Хмельницького, 230-а, на якій розміщено багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями громадського призначення та підземною автостоянкою та привести її у попередній стан шляхом знесення багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземною автостоянкою за власні кошти.
Ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 27 лютого 2017 року апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю МС Імперіал на Рішення Господарського суду Львівської області від 08 лютого 2017 року прийнято до провадження.
Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 10 квітня 2017 року апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю МС Імперіал залишено без задоволення.
Рішення господарського суду Львівської області від 08 лютого 2017 року залишено без змін.
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 26 червня 2017 року заяву про затвердження мирової угоди від 26.05.2017 року, яка укладена між Львівською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МС Імперіал» прийнято до розгляду.
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 05 липня 2017 року в затвердженні мирової угоди, укладеної 26.05.2017 року між сторонами виконавчого провадження № 53998635 Львівською міською радою (Стягувач) та ТзОВ «МС Імперіал» (Боржник) відмовлено.
Ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 31 липня 2017 року прийнято до провадження апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю МС Імперіал на ухвалу Господарського суду Львівської області від 05 липня 2017 року.
Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 17 серпня 2017 року апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю МС Імперіал задоволено:
- Ухвалу господарського суду Львівської області від 05 липня 2017 року скасовано.
- Затверджено мирову угоду від 26 травня 2017 року, укладену між ТОВ «МС Імперіал» та Львівською міською радою.
У відповідь на запит Асоціації західноукраїнських забудовників, Львівська міська рада повідомила, що умови мирової угоди, укладеної між. Львівською міською радою та ТОВ «МС ІМПЕРІАЛ» виконані в повному обсязі.
Схеми фінансування
Договір купівлі-продажу облігацій
Продаж цільових облігацій — це законний спосіб залучення інвестицій в розумінні положень ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність».
Цільові облігації — це облігації, зобов’язання за якими виконують шляхом передачі товарів та / або наданням послуг відповідно до вимог проспекту емісії. Проспект емісії — це документ для потенційних інвесторів, в якому вказана інформація про випуск цінних паперів.
Якщо ви купили цінні папери, після терміну викупу (погашення) облігацій отримаєте право обміняти папери на квартиру або інший об’єкт інвестування. Погасити облігації можна тільки після введення об’єкта в експлуатацію та терміну погашення облігацій, який вказаний в проспекті емісії.
При інвестуванні облігаціями укладають 2 договори: договір купівлі-продажу облігацій та договір резервування об’єкта нерухомості, щоб конкретизувати квартиру. Договір купівлі-продажу облігацій покупець укладає з фондом, а договір резервування — з замовником будівництва, який буде вказано в проспекті емісії як емітент. Коли ви купуєте облігації за договором, правовідносини між вами та фондом припиняються і право вимоги переходить до емітента.
Особливості:
- законодавче регулювання схеми залучення коштів;
контроль над органами емітентом та фондом з боку Нацкомфінпослуг; - залучені від емісії кошти використовуються виключно на цілі, зазначені у проспекті емісії
емітенту заборонено обтяжувати об’єкт будівництва, земельну ділянку та майнові права на них — наприклад передавати іпотеку під заставу; - термін оренди земельної ділянки під будівництво не може бути менше, ніж термін здачі об’єкта в експлуатацію;
- для емісії облігацій замовнику потрібен пакет дозвільної документації: документи на право користування землею, експертиза проекту будівництва, дозвіл на будівництво;
- в цінних паперах можна змінити тільки терміни погашення за згодою покупця;
- мінімізований ризик подвійного перепродажу квартир;
- в разі визнання емісії недійсною чи не впровадження будинку в експлуатацію до закінчення терміну погашення облігацій, інвестор може розраховувати лише на виплату номінальної вартості цінних паперів;
- простому покупцеві складно розібратися в схемах залучення коштів;
- відсутній контроль за ходом будівництва та дотриманням термінів введення об’єкта в експлуатацію, але зазвичай терміни вказують із запасом, щоб уникнути проблем з поверненням облігацій за номінальною вартістю.
На що звернути увагу
- На умови договору: момент передачі майнових прав, матеріальну відповідальність сторін, чіткі терміни завершення будівництва, порядок і підстави розірвання договору та повернення коштів, права та обов’язки сторін і ін.
- На наявність необхідного пакета дозвільної документації на будівництво;
- На репутацію суб’єктів будівництва;
- На досвід будівництва подібних об’єктів;
- На повноваження підписантів;
- На відсутності обмежень на підписання договорів.
Завантаження
Львівська мерія через суд узаконила скандальне будівництво ЖК «Хмельницький парк»
У самовільному будівництві ЖК «Хмельницький парк» визнали винним... керівника ОСББ
«Парк Хмельницький»: чи узаконять скандальне будівництво
https://dyvys.info/2017/06/15/park-hmelnytskyj-chy-uzakonyat-skandalne-budivnytstvo/
На скандальному будівництві у Львові нинішньої весни загинув вже другий працівник
Працівник загинув на новобудові ЖК «Хмельницький парк», на яку накладений арешт
ЖК «Хмельницький парк» опинився під арештом
https://dyvys.info/2017/03/10/zhk-hmelnytskyj-park-opynyvsya-pid-areshtom/
«Купуючи квартири у цих будинках, ви ризикуєте грішми»
https://dyvys.info/2017/02/17/sud-postanovyv-znesty-zhk-hmelnytskyj/
Отримати безкоштовну консультацію юриста
Залиште ваші контакти та отримайте безкоштовну консультацію по даній новобудові абсолютно безкоштовно!