ЖК Медовий Сад

pin м. Львів, вул. Пасічна, 90а
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖК Медовий Сад
Адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 90а
Район: Львівська обл.
Забудовник: MS Bud

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: Бізнес

ЗАМОВНИК:  Товариство з обмеженою відповідальністю “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “БОМОНД” ЄДРПОУ 40810181

ГЕНПІДРЯДНИК: Товариство з обмеженою відповідальністю “МК ГАРАНТ” ЄДРПОУ 41732272

  • Ліцензія № 2013045736, видана ТОВ «МК Гарант» – безстроково

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

Вид права: Право користування земельною ділянкою
Підстава: Договір суперфіцію 01/07.09 від 07.09.2016 р.
Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Кадастровий номер: 4610137200:05:007:0001

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення
– Реквізити: № 5 від 05.01.2017 р.

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Декларація про початок підготовчих робіт
– Номер документа: ЛВ 030170450252 від лютого 2017 р.

 Вид дозвільного документа: Декларація про початок будівельних робіт
– Номер документа: ЛВ 083170450456 від лютого 2017 р.

 Вид дозвільного документа: Зміна даних у декларації про початок будівельних робіт
– Номер документа: ерії ЛВ № 102191860582 від липня 2019 р.

 Вид дозвільного документа: Зміна даних у декларації про початок будівельних робіт
– Номер документа: серії ЛВ № 102192270971 від серпня 2019 р.

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення Договору  купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів, який Покупець укладає з компанією управління активами.

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом. Укладаючи такі договори, в подальшому Покупець набуває у власність майнові права (за відповідним актом), на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.

Предметом Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) є форвардний контракт. Відповідно до пп.14.1.45.3 Податкового кодексу України, форвардний контракт – це стандартизований цивільно-правовий договір, за яким продавець зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах, а покупець зобов’язується прийняти в установлений строк базовий актив і сплатити за нього ціну, визначену таким договором. Форвардний контракт є один з видів деривативу, який згідно пп.14.1.45 Податкового кодексу України є стандартним документом, що засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах Стандартна (типова) форма деривативів і порядок їх випуску та обігу встановлюються законодавством. Продаж форвардного контракту завіряється (реєструється) товарною біржею. Форма договору повинна бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу України). Нотаріальне посвідчення Договору не вимагається.

Договір купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів  Покупець підписує з компанією з управління активами, яка діє від імені, в інтересах та за рахунок пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу. Компанія з управління активами – це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється і обмежується законодавством та контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

 Від імені компанії з управління активами діє Повірений – юридична особа з наявною ліцензією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку. Право Повіреного здійснювати підписання даного Договору підтверджується Договором доручення.

Базовим активом форвардного контракту, який є предметом Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів є майнові права на квартиру, яку бажає придбати Клієнт, з загальними її характеристиками та описом.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

  • отримання забудовником інвестицій на ведення будівництва з застосуванням саме такого механізму підвищує рівень безпеки покупця, оскільки вказана схема залучення коштів передбачає обов’язкову участь у ній професійних учасників ринку цінних паперів, діяльність яких є ліцензованою та підлягає додатковому контролю з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  • відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту – грошові кошти, які Клієнт витрачає на укладення вище вказаних Договорів становить лише незначну частину тих коштів, які Клієнт мав би сплатити за умови обов’язкового нотаріального посвідчення Договорів, які мають наслідком сплату обов’язкових сплат до бюджету та нотаріальних послуг окремо.
  • зменшення податкового навантаження Забудовника, що відображається на вартості об’єкта інвестування.
  • мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

  • неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі (в разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав);
  • забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
  • можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

на порядок оплати Покупцем вартості фінансового інструмента.

Відповідно до п.1.5. наданого Забудовником проекту Договору, у випадку не сплати чи неповної сплати Покупцем вартості фінансового інструменту протягом строку вказаного в п.2.1. Договору, вартість фінансового інструменту зростає на 1% щомісяця. Від суми несплаченої частини.

Додаткового аналізу потребує:

– репутація суб’єктів будівництва

– досвід будівництва подібних об’єктів;

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛ

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛЖК "Медовий сад" та "Карамель", що у Львові на вулиці Пасічній жахаючий приклад того, як забудовникам новобудів глибоко "начхати" на сусідів-старожилів. Якщо ви відмовляєтесь продавати свій особняк з ділянкою, тоді вас просто можуть взяти в кільце з багатоповерхівок. А далі вже ваші проблеми… бігайте, стукайте, скаржіться… Ніхто не почує, бо вже всюди домовленості! Так сталося в даному випадку. Будинок, де вже протягом багатьох років проживає сім'я оточили зі всіх сторін бетонними стінами. Куди дивилися міська влада, контролюючі органи? Як так могло статися? Чесно кажучи, місто дійсно було проти цієї забудови. Але зовсім недовго. За кілька місяців думка змінилася. І містобудівні намалювали і дозволи повидавали… Хоча перед тим і сам мер і пан Чаплінський в один голос стверджували, що будова – незаконна…. Яким чином так швидко змінюється думка в наших можновладців? Та що робити людям, які постраждали від нашестя забудовника дивіться в новому виску передачі.«Дім без правил» – це цикл програм розслідувань про незаконні забудови, в якій ми виводимо на чисту воду недобросовісних забудовників та безвідповідальних чиновників.Нові випуски – щосуботи о 20:00 з повтором щонеділі о 12:00 та щосереди о 08:30 на 4 КАНАЛ.

Опубліковано Олена Живко Вівторок, 3 грудня 2019 р.

До мапи
ЖБ на Черемшини, 29
Наступна забудова →