ЖК Карамель

pin м. Львів, вул. Пасічна, 94-а, 94-б
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖК Карамель
Адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 94-а, 94-б
Район: Львівська обл.
Забудовник: MS Bud

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: бізнес

ЗАМОВНИК: ТзОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “БОМОНД”
ГЕНПІДРЯДНИК: 39449187 ТОВ “МС Гарант” 

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

Вид права: Право власності
Підстава: Витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 28.12.2016 № 77239439 та від 28.12.2016 № 77241681
Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Кадастровий номер: 4610137200:05:007:0131; 4610137200:05:007:0043

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення ЛМР від 01.05.2017 р. 
Реквізити: Рішення №5 https://www8.city-adm.lviv.ua/,  Рішення №6 https://www8.city-adm.lviv.ua/      

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ:

– Вид дозвільного документа: Декларація про початок виконання будівельних робіт
– Реквізити: № ЛВ 030171251642 від 05.05. 2017 р. 

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Житловий комплекс «Карамель»

( м. Львів, вул. Пасічна, 94, 94-А)

Дозвільна документація:

 1. Право на виконання будівельних робіт:
 • Замовник будівництва – ТзОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “БОМОНД”.
 • Генеральний підрядник – ТОВ «МС ГАРАНТ».
 1. Декларація про початок виконання будівельних робіт № ЛВ 030171251642 від 05.05. 2017 р. 
 • Клас наслідків – СС3.
 1. Ліцензія Генпідрядника на будівельні роботи:
 • Електронна ліцензія ТОВ «МС Гарант» № 2013020843, Код ЄДРПОУ 39449187.
 1. Містобудівні умови та обмеження:

Затверджені наказом виконкому № 5, № 6 від 05.01.2017 року, МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ ЗАБУДОВИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ на будівництво товариством з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Бомонд“ багатоквартирного житлового будинку на вул. Пасічній, 94-А, 94-Б зі знесенням індивідуального житлового будинку.

 1. Земельна ділянка:
 • Вид права – право власності
 • Кадастровий номер земельної ділянки – 4610137200:05:007:0131; 4610137200:05:007:0043.
 1. Необхідно додатково проаналізувати:
 • Наявність/відсутність кримінальних проваджень учасників процесу будівництва;
 • Технічні умови на підключення комунікацій;
 • Повноваження Продавця відчужувати права на об’єкти

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення Договору  купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів, який Покупець укладає з компанією управління активами.

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом. Укладаючи такі договори, в подальшому Покупець набуває у власність майнові права (за відповідним актом), на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.

Предметом Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) є форвардний контракт. Відповідно до пп.14.1.45.3 Податкового кодексу України, форвардний контракт – це стандартизований цивільно-правовий договір, за яким продавець зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах, а покупець зобов’язується прийняти в установлений строк базовий актив і сплатити за нього ціну, визначену таким договором. Форвардний контракт є один з видів деривативу, який згідно пп.14.1.45 Податкового кодексу України є стандартним документом, що засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах Стандартна (типова) форма деривативів і порядок їх випуску та обігу встановлюються законодавством. Продаж форвардного контракту завіряється (реєструється) товарною біржею. Форма договору повинна бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу України). Нотаріальне посвідчення Договору не вимагається.

Договір купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів  Покупець підписує з компанією з управління активами, яка діє від імені, в інтересах та за рахунок пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу. Компанія з управління активами – це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється і обмежується законодавством та контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

 Від імені компанії з управління активами діє Повірений – юридична особа з наявною ліцензією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку. Право Повіреного здійснювати підписання даного Договору підтверджується Договором доручення.

Базовим активом форвардного контракту, який є предметом Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів є майнові права на квартиру, яку бажає придбати Клієнт, з загальними її характеристиками та описом.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

 • отримання забудовником інвестицій на ведення будівництва з застосуванням саме такого механізму підвищує рівень безпеки покупця, оскільки вказана схема залучення коштів передбачає обов’язкову участь у ній професійних учасників ринку цінних паперів, діяльність яких є ліцензованою та підлягає додатковому контролю з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
 • відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту – грошові кошти, які Клієнт витрачає на укладення вище вказаних Договорів становить лише незначну частину тих коштів, які Клієнт мав би сплатити за умови обов’язкового нотаріального посвідчення Договорів, які мають наслідком сплату обов’язкових сплат до бюджету та нотаріальних послуг окремо.
 • зменшення податкового навантаження Забудовника, що відображається на вартості об’єкта інвестування.
 • мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

 • неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі (в разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав);
 • забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
 • можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

на порядок оплати Покупцем вартості фінансового інструмента.

Відповідно до п.1.5. наданого Забудовником проекту Договору, у випадку не сплати чи неповної сплати Покупцем вартості фінансового інструменту протягом строку вказаного в п.2.1. Договору, вартість фінансового інструменту зростає на 1% щомісяця. Від суми несплаченої частини.

Додаткового аналізу потребує:

– репутація суб’єктів будівництва

– досвід будівництва подібних об’єктів;

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Завантаження

Право користування земельною ділянкою

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛ

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛЖК "Медовий сад" та "Карамель", що у Львові на вулиці Пасічній жахаючий приклад того, як забудовникам новобудів глибоко "начхати" на сусідів-старожилів. Якщо ви відмовляєтесь продавати свій особняк з ділянкою, тоді вас просто можуть взяти в кільце з багатоповерхівок. А далі вже ваші проблеми… бігайте, стукайте, скаржіться… Ніхто не почує, бо вже всюди домовленості! Так сталося в даному випадку. Будинок, де вже протягом багатьох років проживає сім'я оточили зі всіх сторін бетонними стінами. Куди дивилися міська влада, контролюючі органи? Як так могло статися? Чесно кажучи, місто дійсно було проти цієї забудови. Але зовсім недовго. За кілька місяців думка змінилася. І містобудівні намалювали і дозволи повидавали… Хоча перед тим і сам мер і пан Чаплінський в один голос стверджували, що будова – незаконна…. Яким чином так швидко змінюється думка в наших можновладців? Та що робити людям, які постраждали від нашестя забудовника дивіться в новому виску передачі.«Дім без правил» – це цикл програм розслідувань про незаконні забудови, в якій ми виводимо на чисту воду недобросовісних забудовників та безвідповідальних чиновників.Нові випуски – щосуботи о 20:00 з повтором щонеділі о 12:00 та щосереди о 08:30 на 4 КАНАЛ.

Опубліковано Олена Живко Вівторок, 3 грудня 2019 р.

ЖК Хмельницький Парк
← Попередня забудова
До мапи