ЖК Карамель

pin м. Львів, вул. Пасічна, 94-а, 94-б
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖК Карамель
Адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 94-а, 94-б
Район: Львівська обл.
Забудовник: MS Bud

Тип: житлова новобудова 
Клас: бізнес

Замовник

Назва: ТзОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БОМОНД"
ЄДРПОУ: 40810181

Генпідрядник

Назва: ТОВ "МС Гарант" 
ЄДРПОУ: 39449187
Ліцензія: Електронна ліцензія № 2013020843, видана ТОВ «МС Гарант» – дійсна до 2018-02-03 (Термін дії ліцензії вичерпаний)

Право землекористування

Тип: Право власності

Підстава

Підстава: Витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 28.12.2016 № 77239439 та від 28.12.2016 № 77241681

Кадастровий номер

Номер: 4610137200:05:007:0131
Опис: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Номер: 4610137200:05:007:0043
Опис: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Містобудівні умови та обмеження

Тип вихідних даних: Рішення ЛМР
Реквізити: № 5 від 01.05.2017 р. 
Посилання на документ: Переглянути
Тип вихідних даних: Рішення ЛМР
Реквізити: № 6 від 01.05.2017 р. 
Посилання на документ: Переглянути

Документи на будівництво

Вид дозвільного документа: Декларація про початок виконання будівельних робіт
Номер документа: № ЛВ 030171251642 від 05.05. 2017 р. 

Схеми фінансування

Договір купівлі-продажу облігацій

Продаж цільових облігацій — це законний спосіб залучення інвестицій в розумінні положень ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність».

Цільові облігації — це облігації, зобов’язання за якими виконують шляхом передачі товарів та / або наданням послуг відповідно до вимог проспекту емісії. Проспект емісії — це документ для потенційних інвесторів, в якому вказана інформація про випуск цінних паперів.

Якщо ви купили цінні папери, після терміну викупу (погашення) облігацій отримаєте право обміняти папери на квартиру або інший об’єкт інвестування. Погасити облігації можна тільки після введення об’єкта в експлуатацію та терміну погашення облігацій, який вказаний в проспекті емісії.

При інвестуванні облігаціями укладають 2 договори: договір купівлі-продажу облігацій та договір резервування об’єкта нерухомості, щоб конкретизувати квартиру. Договір купівлі-продажу облігацій покупець укладає з фондом, а договір резервування — з замовником будівництва, який буде вказано в проспекті емісії як емітент. Коли ви купуєте облігації за договором, правовідносини між вами та фондом припиняються і право вимоги переходить до емітента.

Особливості:

  • законодавче регулювання схеми залучення коштів;
    контроль над органами емітентом та фондом з боку Нацкомфінпослуг;
  • залучені від емісії кошти використовуються виключно на цілі, зазначені у проспекті емісії
    емітенту заборонено обтяжувати об’єкт будівництва, земельну ділянку та майнові права на них — наприклад передавати іпотеку під заставу;
  • термін оренди земельної ділянки під будівництво не може бути менше, ніж термін здачі об’єкта в експлуатацію;
  • для емісії облігацій замовнику потрібен пакет дозвільної документації: документи на право користування землею, експертиза проекту будівництва, дозвіл на будівництво;
  • в цінних паперах можна змінити тільки терміни погашення за згодою покупця;
  • мінімізований ризик подвійного перепродажу квартир;
  • в разі визнання емісії недійсною чи не впровадження будинку в експлуатацію до закінчення терміну погашення облігацій, інвестор може розраховувати лише на виплату номінальної вартості цінних паперів;
  • простому покупцеві складно розібратися в схемах залучення коштів;
  • відсутній контроль за ходом будівництва та дотриманням термінів введення об’єкта в експлуатацію, але зазвичай терміни вказують із запасом, щоб уникнути проблем з поверненням облігацій за номінальною вартістю.

На що звернути увагу

  • На умови договору: момент передачі майнових прав, матеріальну відповідальність сторін, чіткі терміни завершення будівництва, порядок і підстави розірвання договору та повернення коштів, права та обов’язки сторін і ін.
  • На наявність необхідного пакета дозвільної документації на будівництво;
  • На репутацію суб’єктів будівництва;
  • На досвід будівництва подібних об’єктів;
  • На повноваження підписантів;
  • На відсутності обмежень на підписання договорів.

Завантаження

Право користування земельною ділянкою

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛ

ДІМ БЕЗ ПРАВИЛЖК "Медовий сад" та "Карамель", що у Львові на вулиці Пасічній жахаючий приклад того, як забудовникам новобудів глибоко "начхати" на сусідів-старожилів. Якщо ви відмовляєтесь продавати свій особняк з ділянкою, тоді вас просто можуть взяти в кільце з багатоповерхівок. А далі вже ваші проблеми… бігайте, стукайте, скаржіться… Ніхто не почує, бо вже всюди домовленості! Так сталося в даному випадку. Будинок, де вже протягом багатьох років проживає сім'я оточили зі всіх сторін бетонними стінами. Куди дивилися міська влада, контролюючі органи? Як так могло статися? Чесно кажучи, місто дійсно було проти цієї забудови. Але зовсім недовго. За кілька місяців думка змінилася. І містобудівні намалювали і дозволи повидавали… Хоча перед тим і сам мер і пан Чаплінський в один голос стверджували, що будова – незаконна…. Яким чином так швидко змінюється думка в наших можновладців? Та що робити людям, які постраждали від нашестя забудовника дивіться в новому виску передачі.«Дім без правил» – це цикл програм розслідувань про незаконні забудови, в якій ми виводимо на чисту воду недобросовісних забудовників та безвідповідальних чиновників.Нові випуски – щосуботи о 20:00 з повтором щонеділі о 12:00 та щосереди о 08:30 на 4 КАНАЛ.

Опубліковано Олена Живко Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Отримати безкоштовну консультацію юриста

Залиште ваші контакти та отримайте безкоштовну консультацію по даній новобудові абсолютно безкоштовно!

    ЖК Хмельницький Парк
    ← Попередня забудова
    До мапи