ЖБ на Черемшини, 29

pin м. Львів, вул. Черемшини, 29
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖБ на Черемшини, 29
Адреса: м. Львів, вул. Черемшини, 29
Район: Львівська обл.
Забудовник: Дублянський будівельник

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: Еліт

ЗАМОВНИК/ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПІДРЯДНИК: ПрАТ “Дублянський Будівельник”

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

– Вид права: Право здійснення забудови
– Підстава: Договір суперфіцію № НАМ 896864 від 03.06.2014

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Містобудівні умови та обмеження
– Назва вихідних даних: МУіО №105 14.08.2015 р.

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

 Вид дозвільного документа: Декларація про початок будівельних робіт
– Номер документа: ЛВ 083152781831

 Вид дозвільного документа: Зміна даних у декларація про початок будівельних робіт
– Номер документа: ЛВ 103162381474

– Вид дозвільного документа: Сертифікат
– Номер документа: ЛВ 162181240738 від травня 2018 року

 

UPDATE

У провадженні Львівського окружного адміністративного суду 27 липня 2017 року відкрито провадження у справі №813/2718/17 за позовом Замовника будівництва до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області про визнання протиправним і скасувати рішення про скасування дії містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від 14.08.2017 року головними інспекторами будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури і містобудування Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 30.11.2017 року визнано протиправним і скасовано рішення про скасування дії містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від 14.08.2017 року головними інспекторами будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури і містобудування Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області 

 

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Договір переуступки прав та обов’язків за договором купівлі-продажу майнових прав

Продавець пропонує до підписання договір відступлення права вимоги, яке виникає у продавця на підставі раніше підписаного договору купівлі-продажу майнових прав. Таке право передбачено ст. 515 Цивільного кодексу України.

Зміна боку в зобов’язанні повинна бути письмовій формі і обов’язково зі згодою боржника (продавця за договором купівлі-продажу майнових прав), якщо інше не передбачено договором.

Зміна боку здійснюється до іншого договору, договору купівлі-продажу майнових прав, який і регулює взаємовідносини між покупцем і забудовником (продавцем).

Майновими правами визнаються будь-які права, пов’язані з майном, відмінні від права власності, в тому числі права, які є складовою частиною права власності (права володіння, розпорядження, користування), а також інші специфічні права і право вимоги.

Майнове право – це обмежене речове право, за яким власник цього права наділений певними, але не всіма правами власника майна, і яке засвідчує правочинність його власника отримати право власності на нерухоме майно або інше речове право на відповідне майно в майбутньому.

Укладаючи договір купівлі-продажу майнових прав, в подальшому покупець набуває у власність майнові права, на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.

Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульовано. На практиці перехід майнових прав здійснюється на підставі акта прийому-передачі майнових прав, який укладається з покупцем, як правило, після введення об’єкта будівництва в експлуатацію, що є додатковим ризиком для інвестора.

Форма договору має бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу). Нотаріальне посвідчення такого договору законодавством не вимагається.

Особливості:

 • відносно простота схеми залучення коштів;
 • відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту і відсутність податкового навантаження;
 • за цією схемою фінансування неможливо повернути повністю вкладені кошти покупцем;
 • майнові права на квартиру не підлягають державній реєстрації, тому можливі подвійні перепродажу квартир (в разі недобросовісних дій з боку керівників);
 • забудовник має право залучати кошти для будівництва до отримання необхідної дозвільної документації;
 • відсутність будь-якого контролю над фінансовими потоками залучених коштів з боку державних органів, які керують тощо;
 • можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

 • На умови договору (момент передачі майнових прав, матеріальну відповідальність сторін, чіткі терміни завершення будівництва, порядок і підстави розірвання договору та повернення коштів, права та обов’язки сторін і ін.);
 • На наявність письмової згоди продавця на зміну сторони за договором купівлі-продажу майнових прав;
 • На наявність необхідного пакета дозвільної документації на будівництво;
 • На репутацію суб’єктів будівництва;
 • На досвід будівництва подібних об’єктів;
 • На повноваження підписантів;
 • На відсутності обмежень на підписання договорів.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

ЖК Медовий Сад
← Попередня забудова
До мапи