PARUS LIFE

pin м. Львів, вул. Городницька, 9
Статус: Законні Законні

Назва проекту: PARUS LIFE
Адреса: м. Львів, вул. Городницька, 9
Район: Львівська обл.
Забудовник: Парус Development

ВСІ КВАРТИРИ ПРОДАНІ.

Нерухомість: житловий будинок
Клас: бізнес

ПРАВА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

– Вид права: Право оренди
– Підстава: Договір оренди земельної ділянки № Ш-3860
– Цільове призначення: для будівництва та обслуговування спортивно-рекреаційного комплексу з офісно-торговими приміщеннями, житлом, підземним паркінгом та об’єктами громадського харчування
Кадастровий номер: 4610137500:03:005:0014

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення № 1112 від 28.11.2016 р.
 Реквізити: http://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

 Вид дозвільного документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Реквізити: ЛВ 114170751322

 Вид дозвільного документа: Сертифікат
– Реквізити: ЛВ 162181380658  від травня 2018 р.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Житловий комплекс «ПАРУС LIFE»
(м. Львів, вул. Городницька, 7)

Дозвільна документація:

Право на виконання будівельних робіт:
Замовник будівництва – ЖБК «ПАРУС» .
Генеральний підрядник – ПП “РОМБ+” ( ЄДРПОУ 40395340 )
Дозвіл на виконання будівельних робіт серії ЛВ 114170751322 від березня 2017 р.
Категорія складності – 4.

Сертифікат про введення об’єкта в експлуатацію ЛВ 162181380658  від травня 2018 р.

Ліцензія Генпідрядника на будівельні роботи:
Електронна ліцензія ПП «РОМБ +» за реєстровим номером 2013048124, дійсна до 25.07.2019 року

Містобудівні умови та обмеження:
Затверджені Рішенням виконкому № 11121 від 28.11.2016 року Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво ОК “ЖБК “Парус“ і ТзОВ “Парус Лайф“ багатоквартирного житлового будинку з підземною автостоянкою та вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. П. Тучапського, 3, 5, 7, вул. Городницькій, 7 зі знесенням існуючих споруд

Земельна ділянка:

Вид права – Право оренди.
Підстава набуття – Договір оренди земельної ділянки № Ш-3860.
Кадастрові номери земельних ділянок – 4610137500:03:005:0014.
Обмеження в користуванні земельною ділянкою, заборона на відчуження чи іпотека – інформація потребує перевірки.

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення:

1) Договору  купівлі – продажу фінансового інструменту (форварду), який Покупець укладає з компанією управління активами;

2) Договору купівлі – продажу майнових прав на Об’єкт нерухомості, що укладається між Покупцем та Замовником будівництва

Передумовою підписання Договору купівлі – продажу майнових прав є виконання Покупцем своїх грошових зобов’язань по Договору купівлі – продажу фінансового інструменту.

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом. Укладаючи такі договори, в подальшому Покупець набуває у власність майнові права (за відповідним актом), на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.

Предметом Договору купівлі – продажу фінансового інструменту є форвардний контракт. Відповідно до пп.14.1.45.3 Податкового кодексу України, форвардний контракт – це стандартизований цивільно-правовий договір, за яким продавець зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах, а покупець зобов’язується прийняти в установлений строк базовий актив і сплатити за нього ціну, визначену таким договором. Форвардний контракт є один з видів деривативу, який згідно пп.14.1.45 Податкового кодексу України є стандартним документом, що засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах Стандартна (типова) форма деривативів і порядок їх випуску та обігу встановлюються законодавством. Продаж форвардного контракту завіряється (реєструється) товарною біржею. Форма договору повинна бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу України). Нотаріальне посвідчення Договору не вимагається.

Договір купівлі – продажу фінансового інструменту Покупець підписує з компанією з управління активами, яка діє від імені, в інтересах та за рахунок активів Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу. Компанія з управління активами – це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється і обмежується законодавством та контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

 Від імені компанії з управління активами діє Повірений – юридична особа з наявною ліцензією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку. Право Повіреного здійснювати підписання даного Договору підтверджується Договором доручення.

На підставі здійснення Покупцем повної оплати по Договору купівлі-продажу фінансового інструменту, він укладає із Замовником Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості. Даний Договір служитиме підставою виникнення в Покупця права на оформлення за собою права власності на Об’єкт нерухомості, що ним придбавається. Нотаріальне посвідчення такого Договору не вимагається. Водночас відповідно до ст. 209 Цивільного кодексу України він може бути нотаріально посвідченим за домовленістю сторін.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

отримання забудовником інвестицій на ведення будівництва з застосуванням саме такого механізму підвищує рівень безпеки покупця, оскільки вказана схема залучення коштів передбачає обов’язкову участь у ній професійних учасників ринку цінних паперів, діяльність яких є ліцензованою та підлягає додатковому контролю з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту – грошові кошти, які Клієнт витрачає на укладення вище вказаних Договорів становить лише незначну частину тих коштів, які Клієнт мав би сплатити за умови обов’язкового нотаріального посвідчення Договорів, які мають наслідком сплату обов’язкових сплат до бюджету та нотаріальних послуг окремо.
зменшення податкового навантаження Забудовника, що відображається на вартості об’єкта інвестування.
мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі (в разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав);
забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
можливість нецільового використання інвестицій.
Додаткового аналізу потребує:

– умови форвардного контракту, який буде придбаний Клієнтом,

– репутація суб’єктів будівництва

– досвід будівництва подібних об’єктів;

– повноваження підписантів відповідних Договорів з боку Забудовника та ін. осіб;

Парус Development святкує 2 роки

https://www.032.ua/news/1728948

«Ми робимо Україну унікальною» або як ЖБК «Парус» задає тренди на ринку нерухомості

https://zaxid.net/mi_robimo_ukrayinu_unikalnoyu_abo_yak_zhbk_parus_zadaye_trendi_na_rinku_neruhomosti_n1381227

ЖК Липова Алея
← Попередня забудова
До мапи