PARUS CITY

pinм. Львів, вул. Кульпарківська
Статус:На опрацюванніНа опрацюванні

Назва проекту: PARUS CITY
Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська
Район: Франківський
Забудовник: Парус Development

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: бізнес

ЗАМОВНИК: ПАТ «Львівський завод залізобетонних виробів №1», ПП «Укртексколор», ТзОВ «Всеукраїнський аукціонний центр з продажу активів та майна банкрутів»

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

– Вид права: Право власності
– Підстава: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 15.03.2018 № НВ-4606670372018
– Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку
Кадастровий номер: 4610136900:07:001:0024

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення № 344 від 30.03.2018 р.
 Реквізити: https://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: 
– Реквізити: 

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Житловий комплекс «ПАРУС CITY»
(м. Львів, вул. Кульпарківська)

Дозвільна документація:

1.Право на виконання будівельних робіт:
•Замовник будівництва – ПАТ «Львівський завод залізобетонних виробів №1», ПП «Укртексколор», ТзОВ «Всеукраїнський аукціонний центр з продажу активів та майна банкрутів».
•Генеральний підрядник – ПП «РОМБ+».

2.Дозвіл на виконання будівельних робіт уточнюється.

3.Ліцензія Генпідрядника на будівельні роботи:
•Електронна ліцензія ПП «РОМБ +» за реєстровим номером 2013048124, дійсна до 25.07.2019 року

4.Містобудівні умови та обмеження:
•Затверджено Рішенням №344 від 30.03.2018 р. містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ “Львівський завод залізобетонних виробів № 1“, ПП “Укртексколор“ та ТзОВ “Всеукраїнський аукціонний центр з продажу активів та майна банкрутів“ багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення з виділеною площею для груп короткотривалого перебування дітей, окремостоячими автостоянками з котельнею, трансформаторною підстанцією на вул. Кульпарківській, 93 (у 5-и чергах будівництва).

5.Земельна ділянка:
•Вид права – Право власності.
•Підстава набуття – Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 15.03.2018 № НВ-4606670372018.
•Кадастрові номери земельних ділянок – 4610136900:07:001:0024.
•Обмеження в користуванні земельною ділянкою, заборона на відчуження чи іпотека – інформація потребує перевірки.

6.Необхідно додатково проаналізувати:
•Наявність/відсутність кримінальних проваджень учасників процесу будівництва;
•Технічні умови на підключення комунікацій;

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання, залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення:
1) Договору купівлі – продажу фінансового інструменту (форварду), який Покупець укладає з компанією управління активами;
2) Договору купівлі – продажу майнових прав на Об’єкт нерухомості, що укладається між Покупцем та Замовником будівництва
Передумовою підписання Договору купівлі – продажу майнових прав є виконання Покупцем своїх грошових зобов’язань по Договору купівлі – продажу фінансового інструменту.
Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом. Укладаючи такі договори, в подальшому Покупець набуває у власність майнові права (за відповідним актом), на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.
Предметом Договору купівлі – продажу фінансового інструменту є форвардний контракт. Відповідно до пп.14.1.45.3 Податкового кодексу України, форвардний контракт – це стандартизований цивільно-правовий договір, за яким продавець зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах, а покупець зобов’язується прийняти в установлений строк базовий актив і сплатити за нього ціну, визначену таким договором. Форвардний контракт є один з видів деривативу, який згідно пп.14.1.45 Податкового кодексу України є стандартним документом, що засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах Стандартна (типова) форма деривативів і порядок їх випуску та обігу встановлюються законодавством. Продаж форвардного контракту завіряється (реєструється) товарною біржею. Форма договору повинна бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу України). Нотаріальне посвідчення Договору не вимагається.
Договір купівлі – продажу фінансового інструменту Покупець підписує з компанією з управління активами, яка діє від імені, в інтересах та за рахунок активів Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу. Компанія з управління активами – це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється і обмежується законодавством та контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Від імені компанії з управління активами діє Повірений – юридична особа з наявною ліцензією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку. Право Повіреного здійснювати підписання даного Договору підтверджується Договором доручення.
На підставі здійснення Покупцем повної оплати по Договору купівлі-продажу фінансового інструменту, він укладає із Замовником Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості. Даний Договір служитиме підставою виникнення в Покупця права на оформлення за собою права власності на Об’єкт нерухомості, що ним придбавається. Нотаріальне посвідчення такого Договору не вимагається. Водночас відповідно до ст. 209 Цивільного кодексу України він може бути нотаріально посвідченим за домовленістю сторін.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

–отримання забудовником інвестицій на ведення будівництва з застосуванням саме такого механізму підвищує рівень безпеки покупця, оскільки вказана схема залучення коштів передбачає обов’язкову участь у ній професійних учасників ринку цінних паперів, діяльність яких є ліцензованою та підлягає додатковому контролю з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
–відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту – грошові кошти, які Клієнт витрачає на укладення вище вказаних Договорів становить лише незначну частину тих коштів, які Клієнт мав би сплатити за умови обов’язкового нотаріального посвідчення Договорів, які мають наслідком сплату обов’язкових сплат до бюджету та нотаріальних послуг окремо.
–зменшення податкового навантаження Забудовника, що відображається на вартості об’єкта інвестування.
–мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

–неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі (в разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав);
–забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
–можливість нецільового використання інвестицій.

Додаткового аналізу потребує:
– умови форвардного контракту, який буде придбаний Клієнтом,
– репутація суб’єктів будівництва
– досвід будівництва подібних об’єктів;
– повноваження підписантів відповідних Договорів з боку Забудовника та ін. осіб;

Парус Development святкує 2 роки

https://www.032.ua/news/1728948

«Ми робимо Україну унікальною» або як ЖБК «Парус» задає тренди на ринку нерухомості

https://zaxid.net/mi_robimo_ukrayinu_unikalnoyu_abo_yak_zhbk_parus_zadaye_trendi_na_rinku_neruhomosti_n1381227

До мапи
ЕКО-ДІМ на Стуса
Наступна забудова →