PARUS PARK

pin м. Львів, вул. Кульпарківська, 64-А
Статус: Законні Законні

Назва проекту: PARUS PARK
Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 64-А
Район: Львівська обл.
Забудовник: Парус Development

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: бізнес

ЗАМОВНИК: ТзОВ “ЕКРАН”

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

– Вид права: Право оренди
– Підстава: Договір оренди землі від 16.05.2007р. № Ф-597
– Цільове призначення: для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими об’єктами обслуговування
Кадастровий номер: 4610136900:04:005:0005

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення № 455 від 06.07.2007 р.
 Реквізити: https://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи
– Реквізити: № ІУ 120160611094  від березня 2016 р.

– Вид дозвільного документа: Сертифікат 
– Реквізити: ІУ 163172861174 від жовтня 2017 р.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/ 

Житловий комплекс «ПАРУС PARK»
(м. Львів, вул. Робітнича, 1)

Дозвільна документація:

Право на виконання будівельних робіт:
Замовник будівництва – ТзОВ “Екран”.
Генеральний підрядник – ПП “Р.О.М.Б.”.
Повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи № ІУ 120160611094  від березня 2016 р.
Сертифікат № ІУ 163172861174 від жовтня 2017 р.
Клас наслідків – СС3.

Ліцензія Генпідрядника на будівельні роботи:
Електронна ліцензія ПП «Р.О.М.Б.» № АЕ 640227 за реєстровим номером 2013018003.

Містобудівні умови та обмеження:
Затверджені Рішенням № 455 від 06.07.2007 р. Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ “ЕКРАН“ багатоквартирного житлового будинку з вбудованими об’єктами обслуговування на вул.Робітничій, 1.

Земельна ділянка:

Вид права – Право оренди.
Підстава набуття – Договір оренди землі від 16.05.2007р. № Ф-597.
Кадастрові номери земельних ділянок – 4610136900:04:005:0005.
Обмеження в користуванні земельною ділянкою, заборона на відчуження чи іпотека – інформація потребує перевірки.

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення:

1) Договору  купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів (деривативу), який Покупець укладає з компанією управління активами;

2) Договору купівлі – продажу майнових прав, що укладається між Покупцем та Замовником будівництва

Передумовою підписання Договору купівлі – продажу майнових прав є виконання Покупцем своїх грошових зобов’язань по Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів (деривативу).

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо передбачена законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» )як здійснення інвестування через інститут спільного інвестування. Укладаючи такі договори, в подальшому Покупець набуває у власність майнові права (за відповідним актом), на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.

Предметом Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) є форвардний контракт. Відповідно до пп.14.1.45.3 Податкового кодексу України, форвардний контракт – це стандартизований цивільно-правовий договір, за яким продавець зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах, а покупець зобов’язується прийняти в установлений строк базовий актив і сплатити за нього ціну, визначену таким договором. Форвардний контракт є один з видів деривативу, який згідно пп.14.1.45 Податкового кодексу України є стандартним документом, що засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах Стандартна (типова) форма деривативів і порядок їх випуску та обігу встановлюються законодавством. Продаж форвардного контракту завіряється (реєструється) товарною біржею. Форма договору повинна бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу України). Нотаріальне посвідчення Договору не вимагається.

Договір купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) Покупець підписує з компанією з управління активами.. Компанія з управління активами – це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється і обмежується законодавством та контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

На підставі здійснення Покупцем повної оплати по Договору купівлі-продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), він укладає із Замовником Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості. Даний Договір служитиме підставою виникнення в Покупця права на оформлення за собою права власності на Об’єкт нерухомості, що ним придбавається. Нотаріальне посвідчення такого Договору не вимагається. Водночас відповідно до ст. 209 Цивільного кодексу України він може бути нотаріально посвідченим за домовленістю сторін.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

  • отримання забудовником інвестицій на ведення будівництва з застосуванням саме такого механізму підвищує рівень безпеки покупця, оскільки вказана схема залучення коштів передбачає обов’язкову участь у ній професійних учасників ринку цінних паперів, діяльність яких є ліцензованою та підлягає додатковому контролю з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  • відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту – грошові кошти, які Клієнт витрачає на укладення вище вказаних Договорів, як правило, становить лише незначну частину тих коштів, які Клієнт мав би сплатити за умови обов’язкового нотаріального посвідчення Договорів, які мають наслідком сплату обов’язкових сплат до бюджету та нотаріальних послуг окремо.
  • зменшення податкового навантаження Забудовника, що відображається на вартості об’єкта інвестування.
  • мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

  • існує ризик неповернення інвестованих коштів в повному обсязі (в разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав);
  • забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
  • можливість нецільового використання інвестицій.

Додаткового аналізу потребує:

– умови форвардного контракту, який буде придбаний Клієнтом,

– репутація суб’єктів будівництва

– досвід будівництва подібних об’єктів;

– повноваження підписантів відповідних Договорів з боку Забудовника та ін. осіб;

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

«Ми робимо Україну унікальною» або як ЖБК «Парус» задає тренди на ринку нерухомості

https://zaxid.net/mi_robimo_ukrayinu_unikalnoyu_abo_yak_zhbk_parus_zadaye_trendi_na_rinku_neruhomosti_n1381227

До мапи