Назва проекту: ЖК на вул. Стрийська, 45
Адреса: м. Львів, вул. Стрийська, 45
Район: Львівська обл.
Забудовник: Галжитлобуд
Замовник
Генпідрядник
Право землекористування
Підстава
Кадастровий номер
Містобудівні умови та обмеження
Документи на будівництво
Введення ЖК в експлуатацію
Судові справи та перевірки
Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові було проведено позапланову перевірку ТОВ «Атріум Естейт» в результаті якої, було винесено припис «Про зупинення підготовчих та будівельних робіт» від 22.04.2019, а також постанову Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові №0006-вих-1612/33 від 10.05.2019 про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.
Ухвалою Верховного Суду від 18 січня 2021 року справа № 1.380.2019.005355 відмовлено у задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Атріум Естейт» про зупинення дії постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08 грудня 2020 року у справі № 1.380.2019.005355.
Постановою Верховного Суду від 16 травня 2023 року
- Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю “Атріум Естейт” залишено без задоволення.
- Постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08 грудня 2020 року у справі №1.380.2019.005355 залишено без змін.
Інші проекти компанії Галжитлобуд:
ЖК на вул. Боткіна – Перфецького
ЖК на вул. Замарстинівська, 134а
Схеми фінансування
Договір купівлі-продажу деривативу + договір купівлі-продажу майнових прав
Для залучення коштів на будівництво покупець укладає 2 договори: договір купівлі-продажу цінних паперів (деривативу) з інвестиційним фондом або компанією з управління активами та договір купівлі-продажу майнових прав з замовником будівництва.
Договір купівлі-продажу майнових прав укладають після виконання покупцем грошових зобов’язань за договором купівлі-продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу). Дериватив — стандартний документ, який засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах згідно з пп. 14.1.45 Податкового Кодексу України.
Предмет договору купівлі-продажу цінних паперів або інших фінансових документів — це форвардний контракт. Форвардний контракт — це двостороння цивільно-правова угода за стандартною (типовою) формою, яка зобов’язує особу в майбутньому придбати або продати базовий акт в певний час та на певних умовах з фіксацією ціни продажу при укладенні контракту.
Продаж форвардного контракту запевняють (реєструють) у товарній біржі. Згідно ч.2, ст. 656 Цивільного кодексу, форма договору повинна бути обов’язково письмова, а ось у нотаріуса можна не завіряти. Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості, який покупець укладає із замовником будівництва — це підстава для вступу у власність майнових прав за відповідним актом. Коли будинок введуть в експлуатацію та присвоять поштову адресу, покупець отримає те, за що заплатив за договором.
Особливості:
- складна у створенні та обслуговуванні схема залучення коштів дає додаткові гарантії покупцеві;
- інвестору не потрібно платити третім особам для реалізації проекту;
- зменшена податкове навантаження на забудовника відбивається на ціні об’єкта інвестицій;
- мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості;
- у разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав існує ризик неповернення інвестицій в повному обсязі — наприклад можуть не повернутися ті гроші, які були витрачені за договором купівлі-продажу деривативу;
- забудовник може витрачати гроші для будівництва до отримання необхідної дозвільної документації;
- немає контролю над фінансовими потоками залучених грошей інвесторів з боку держави або керуючих;
- гроші можуть витрачати не за призначенням.
На що звернути увагу:
- На умови договору: матеріальна відповідальність сторін, чіткі терміни завершення будівництва та укладення основного договору, порядок та підстави розірвання договору та повернення коштів, права та обов’язки сторін та ін. В основному, максимально захищені права забудовника, а не інвестора, тому необхідно уважно вивчити договір та внести відповідні зміни.
- На наявність необхідного пакета дозвільної документації на будівництво;
- На репутацію суб’єктів будівництва;
- На досвід будівництва подібних об’єктів;
- На повноваження підписантів;
- На відсутності обмежень на підписання договорів.
Територію ЛАЗу у Львові забудовують житлом всупереч зонінгу та Генплану
Біля ЛАЗу збудують багатоповерховий житловий комплекс
https://zaxid.net/bilya_lazu_zbuduyut_bagatopoverhoviy_zhitloviy_kompleks_n1470414
Отримати безкоштовну консультацію юриста
Залиште ваші контакти та отримайте безкоштовну консультацію по даній новобудові абсолютно безкоштовно!