ЖК на Круглій, 5А (КарпатБуд)

pin м. Львів, вул. Кругла, 7-Б
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖК на Круглій, 5А (КарпатБуд)
Адреса: м. Львів, вул. Кругла, 7-Б
Район: Львівська обл.
Забудовник: Карпатбуд

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: бізнес

ЗАМОВНИК: гр. Карвацький О. А., ТОВ  “КАРПАТБУД ПОСТАЧАННЯ” 42336925 
ГЕНПІДРЯДНИК:
КБП “Карпатбуд” Код ЄДРПОУ 30477237 

  • Електронна ліцензія № 2013066075 видана Корпорації будівельних підприємств “Карпатбуд” – безстроково

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

Підстава: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 24.09.2018 № 138914576, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 26.09.2018 № 139206585, Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 26.09.2018 № НВ-4607793062018, Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 28.09.2018 № НВ-4607808932018
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку
Кадастровий номер: 4610137500:05:004:0390, 4610137500:05:004:0391

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення № 1317 від 03.12.2018 р.
– Реквізити: https://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Дозвіл на виконання будівельних робіт
– Реквізити: серії ЛВ № 112190641190 від березня 2019 р.

– Вид дозвільного документа: Повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи
– Реквізити: ЛВ 122192110358 від липня 2019 року

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення Попереднього договору купівлі – продажу нерухомого майна.

Відповідно до ст. 635 Цивільного кодексу України Попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.

Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.

Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом.  Предметом даного договору є обов’язок Сторін укласти в майбутньому Основний договір купівлі – продажу нерухомого майна в чіткій відповідності до усіх умов та положень попереднього договору із зазначенням виду нерухомого майна – квартири, її номера, загальної проектної площі та місцем розташування (поверх, блок тощо).

Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, – у письмовій формі. Оскільки Основний договір купівлі-продажу, відповідно до положень статті 657 Цивільного кодексу України, укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню, то Попередній договір купівлі – продажу нерухомого майна також необхідно посвідчувати нотаріально.

Продавцем Об’єкту нерухомості виступає юридична особа – замовник Об’єкту будівництва. Пунктом 4.1. сторони визначають строк та орієнтовну дату укладення Основного договору купівлі – продажу.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

  • Простота даного виду договорів мінімізує кількість договорів, необхідних для здійснення інвестиції – такий договір відразу передбачає орієнтовну вартість нерухомого майна, здійснення забезпечувального платежу, а також інші істотні умови, які в майбутньому продублюються в Основному договорі.
  • Нотаріальне посвідчення такого виду договорів – є додатковою гарантією отримання Покупцем придбаної нерухомості
  • мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

  • неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі в разі розірвання договору;
  • забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
  • відсутність будь-якого контролю над фінансовими потоками залучених коштів з боку державних органів;
  • додаткові витрати на нотаріальне посвідчення Договору та інші обов’язкові адміністративні оплати.
  • можливість нецільового використання інвестицій.

На що слід звернути увагу:

  • на витрати, пов’язані з нотаріальним оформленням договорів та ін.

Відповідно до п.3 наданого Продавцем проекту попереднього договору, у випадку нотаріального оформлення Попереднього договору, усі витрати, пов’язані з цим несе СТОРОНА-2 (Покупець). При оформленні Основного договору витрати, пов’язані зі сплатою державного мита у розмірі 1% від оцінної вартості Об’єкту нерухомості, збору на обов’язкове пенсійне страхування в розмірі 1% від оцінної вартості Об’єкту нерухомості, оплачує СТОРОНА-2, витрати, пов’язані зі сплатою послуг нотаріума та нотаріальним оформленням Основного договору, Сторони несуть в рівних частинах. Також, СТОРОНА-2 компенсує СТОРОНІ-1 витрати пов’язані з проведенням експертної оцінки Об’єкта нерухомості.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

ЖК Кленовий Парк
← Попередня забудова
До мапи