Avalon Lux

pinм. Львів, вул. Бойківська, 30-Б
Статус:ЗаконніЗаконні

Назва проекту: Avalon Lux
Адреса: м. Львів, вул. Бойківська, 30-Б
Район: Франківський
Забудовник: Avalon Inc.

Додатковий опис: http://avalon-inc.com.ua/lvov/

Готовність: збудований

Нерухомість: житлова новобудова 
Клас: преміум
Паркінг: підземний(дворівневий), гостьовий
Дитячий майданчик: так
Кількість квартир: 64
Загальна площа: 5 584, 3 м2
Комерційні приміщення: передбачено

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

Будинків: 1
Поверховість: 10
Технологія будівництва: монолітно-каркасна
Стіни: цегла, утеплені мінеральною ватою
Висота стелі: 3 м
Вікна: металопластик
Дах: плаский 
Опалення: індивідуальне
Наявність кровель та терас: є експлуатовані покрівлі або тераси

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ: 

Вид права: Право оренди
Підстава: Договір оренди землі, зареєстрований у Львівській міській раді 07.04.2008 за № Ф-863
Цільове призначення: будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом
Кадастровий номер: 4610136900:05:005:0003.

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення № 918 від 07.10.2016 р. , зміни до Рішення № 1243 від 23.12.2016 р.
– Реквізити: https://www8.city-adm.lviv.ua/ ,  https://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Декларація про початок виконання будівельних робіт
– Реквізити: серії ЛВ 083152371470 від серпня 2015 р.

– Вид дозвільного документа: Зміна даних у декларації про початок виконання будівельних робіт
– Реквізити: серії ЛВ № 103153281837 від листопада 2015 р.

– Вид дозвільного документа: Зміна даних у декларації про початок виконання будівельних робіт
– Реквізити: серії ЛВ №103170681390 від березня 2017 р.

– Вид дозвільного документа: Декларація про готовність об’єкта до експлуатації
– Реквізити: № ЛВ 143171593075 від червня 2017 р.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Житловий комплекс «AVALON LUX»
( м. Львів, вул. Бойківська, 30)

Дозвільна документація:

1. Право на виконання будівельних робіт:
• Замовник будівництва – ПП «Телець».
• Генеральний підрядник – ТОВ “ЮДК ПРОЕКТ”.

2. Декларація про початок виконання будівельних робіт №  ЛВ 082153574178.

3. Містобудівні умови та обмеження:
• Затверджені Рішенням виконкому № 918 від 07.10.2016 р. , зміни до Рішення № 1243 від 23.12.2016 р. Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво будівництво ПП “Телець“ багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Бойківській, 30-Б.

4. Земельна ділянка:
• Договір оренди землі, зареєстрований у Львівській міській раді 07.04.2008 за № Ф-863.
• Кадастровий номер земельної ділянки – 4610136900:05:005:0003.
• Обмеження в користуванні земельною ділянкою, заборона на відчуження чи іпотека – інформація потребує перевірки.

5. Необхідно додатково проаналізувати:
• Наявність/відсутність кримінальних проваджень учасників процесу будівництва;
• Технічні умови на підключення комунікацій;
• Експертний звіт проектної документації на будівництво;
• Повноваження Продавця відчужувати права на об’єкти

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання, залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення:
1) Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), який Покупець укладає з компанією управління активами;
2) Договору купівлі – продажу майнових прав, що укладається між Покупцем та Замовником будівнцитва
Передумовою підписання Договору купівлі – продажу майнових прав є виконання Покупцем своїх грошових зобов’язань по Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу).
Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом. Укладаючи такі договори, в подальшому Покупець набуває у власність майнові права (за відповідним актом), на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.
Предметом Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) є форвардний контракт. Відповідно до пп.14.1.45.3 Податкового кодексу України, форвардний контракт – це стандартизований цивільно-правовий договір, за яким продавець зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах, а покупець зобов’язується прийняти в установлений строк базовий актив і сплатити за нього ціну, визначену таким договором. Форвардний контракт є один з видів деривативу, який згідно пп.14.1.45 Податкового кодексу України є стандартним документом, що засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах Стандартна (типова) форма деривативів і порядок їх випуску та обігу встановлюються законодавством. Продаж форвардного контракту завіряється (реєструється) товарною біржею. Форма договору повинна бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу України). Нотаріальне посвідчення Договору не вимагається.
Договір купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) Покупець підписує з компанією з управління активами, яка діє від імені, в інтересах та за рахунок закритого недиверсифікованого венчурного корпоративного фонду. Компанія з управління активами – це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється і обмежується законодавством та контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Від імені компанії з управління активами діє Повірений – юридична особа з наявною ліцензією Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку. Право Повіреного здійснювати підписання даного Договору підтверджується Договором доручення.
На підставі здійснення Покупцем повної оплати по Договору купівлі-продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), він укладає із Замовником Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості. Даний Договір служитиме підставою виникнення в Покупця права на оформлення за собою права власності на Об’єкт нерухомості, що ним придбавається. Нотаріальне посвідчення такого Договору не вимагається. Водночас відповідно до ст. 209 Цивільного кодексу України він може бути нотаріально посвідченим за домовленістю сторін.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

– отримання забудовником інвестицій на ведення будівництва з застосуванням саме такого механізму підвищує рівень безпеки покупця, оскільки вказана схема залучення коштів передбачає обов’язкову участь у ній професійних учасників ринку цінних паперів, діяльність яких є ліцензованою та підлягає додатковому контролю з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
– відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту – грошові кошти, які Клієнт витрачає на укладення вище вказаних Договорів становить лише незначну частину тих коштів, які Клієнт мав би сплатити за умови обов’язкового нотаріального посвідчення Договорів, які мають наслідком сплату обов’язкових сплат до бюджету та нотаріальних послуг окремо.
– зменшення податкового навантаження Забудовника, що відображається на вартості об’єкта інвестування.
– мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

– неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі (в разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав);
– забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
– можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

– відповідальність Сторін за порушення своїх зобов’язань по Договору купівлі – продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.
П.9.2. наданого Продавцем проекту Договору купівлі – продажу майнових прав на квартиру встановлює відповідальність Продавця за порушення строку будівництва та прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом Об’єкта будівництва понад строк 3 місяці від орієнтовного строку прийняття в експлуатацію Об’єкта будівництва, у вигляді штрафу, що складає 1 000,00 грн. за кожний повний місяць такого затримання.
П.9.3.цього ж Договору зазначає, що у випадку прострочення Покупцем строку оплати вартості Майнових прав на Об’єкт нерухомості Покупець на вимогу Продавця сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за кожен день прострочення платежу.

– відповідальність Сторін за порушення своїх зобов’язань по Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу).
Відповідно до пункту «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРОДАВЦЯ» розділу 2.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ проекту Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), Продавець несе відповідальність за порушення строку будівництва та прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом Об’єкта будівництва понад строк 3 місяці від орієнтовного строку прийняття в експлуатацію Об’єкта будівництва, у вигляді штрафу, що складає 1 000,00 грн. за кожний повний місяць такого затримання
Відповідно до пункту «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОКУПЦЯ» розділу 2.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ проекту Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), у випадку порушення Покупцем строку оплати ціни базового активу (майнових прав на квартиру) Покупець на вимогу Продавця сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за кожен день прострочення платежу.

Додаткового аналізу потребує:
– репутація суб’єктів будівництва
– досвід будівництва подібних об’єктів;

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Новий ЖК преміум-класу від компанії Avalon Inc. розташований на вулиці Личаківська, 37

https://zaxid.net/noviy_zhk_premium_klasu_vid_kompaniyi_avalon_inc_roztashovaniy_na_vulitsi_lichakivska_37_n1471891

ДЕ У ЛЬВОВІ КУПИТИ НОВЕ ЖИТЛО ПРЕМІУМ-КЛАСУ. ЛОКАЦІЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ

http://tvoemisto.tv/news/nova_arhitektura_ta_lokatsiya_premiumklasu_vid_kompanii_avalon_inc_97258.html

Avalon Lux: житловий комплекс, що перевершив очікування

https://zaxid.net/avalon_lux_zhitloviy_kompleks_shho_perevershiv_ochikuvannya_n1467381

Візуалізація ЖК "AVALON LUX"

Компанія Avalon Inc. презентувала новий житловий комплекс Avalon Lux

https://zaxid.net/kompaniya_avalon_inc_prezentuvala_noviy_zhitloviy_kompleks_avalon_lux_n1421298

Український рекорд на The European Property Awards

https://zaxid.net/ukrayinskiy_rekord_na_the_european_property_awardz_n1408144

Виконком міськради надав дозвіл на спорудження елітного житла у Львові

http://leopolis.news/vykonkom-miskrady-nadav-dozvil-na-sporudzhennya-elitnogo-zhytla-u-lvovi/

До мапи