Avalon Light

pin м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи-вул. Інструментальна
Статус: Законні Законні

Назва проекту: Avalon Light
Адреса: м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи-вул. Інструментальна
Район: Львівська обл.
Забудовник: Avalon

Додатковий опис: http://avalon-inc.com.ua/

Готовність: здано
Нерухомість: житлова новобудова
Клас: комфорт
Паркінг: наземний, критий
Дитячий майданчик: передбачено
Комерційні приміщення: передбачено

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

Поверховість: 8-10
Секцій: 3
Технологія каркасу: монолітно-каркасний
Зовнішні стіни: піноблок (газоблок)
Утеплення: мінеральна вата
Вікна: металопластик
Тип даху: плаский
Висота стель: 2,8 м
Опалення: індивідуальне

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

Вид права: Право оренди
Підстава: Договір оренди землі, зареєстрований у Львівській міській раді 25.10.2016 за № Ш-3871
Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку
Кадастровий номер: 4610137500:05:002:0001

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення № 149 від 24.02.2017 р., Рішення № 500 від 09.06.2017 р.
– Реквізити: https://www8.city-adm.lviv.ua/   та  https://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Декларація про початок виконання будівельних робіт
– Реквізити: № ЛВ 083171022046 від 12 квітня 2017 р.

– Вид дозвільного документа: Декларація про початок виконання будівельних робіт
– Реквізити: № ЛВ 083171592789 від 8 червня 2017 р.

– Вид дозвільного документа: Сертифікат (буд. № 1)
– Реквізити: серії ЛВ № 162182200427 від серпня 2018 р.

– Вид дозвільного документа: Сертифікат (буд. № 2)
– Реквізити: серії ЛВ №162182201333 від серпня 2018 р.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa

Житловий комплекс «AVALON LIGHT»
(м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи – вул. Інструментальна)

Дозвільна документація:

1. Право на виконання будівельних робіт:
• Замовник будівництва – ТзОВ “ФАХ”; ТзОВ “Партнерська Інвестиційна Компанія”.
• Генеральний підрядник – ТОВ “ОБРА Констракш Груп”

2. Декларація про початок виконання будівельних робіт № ЛВ 083171022046 від 12 квітня 2017 р.;  Декларація про початок виконання будівельних робіт № ЛВ 083171592789 від 8 червня 2017 р.

3. Ліцензія Генпідрядника на будівельні роботи:
• ТОВ “ОБРА КОНСТРАКШН ГРУП” № 2013035529, ЄДРПОУ 34875225 , дійсна до 15.03.2022 р.

4. Містобудівні умови та обмеження:

  • Затверджено Рішенням виконкому від 24.02.2017 № 149 МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ ЗАБУДОВИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ на будівництво товариством з обмеженою відповідальністю “Компанія “ФАХ“ багатоквартирного житлового будинку з вбудованим паркінгом на вул. Замарстинівській – вул. Гетьмана І. Мазепи (будинок № 1 на генплані); Рішенням від 09.06.2017 № 500 на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Замарстинівській – вул. Гетьмана І. Мазепи (будинок № 2 на генплані). 

5. Земельна ділянка:
• Договір оренди землі, зареєстрований у Львівській міській раді 25.10.2016 за № Ш-3871

6. Необхідно додатково проаналізувати:
• Наявність/відсутність кримінальних проваджень учасників процесу будівництва;
• Технічні умови на підключення комунікацій;
• Експертний звіт проектної документації на будівництво;
• Повноваження Продавця відчужувати права на об’єкти

Інструмент інвестування:

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення:

1) Договору  купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів (деривативу), який Покупець укладає з компанією управління активами;

2) Договору купівлі – продажу майнових прав, що укладається між Покупцем та Замовником будівництва

Передумовою підписання Договору купівлі – продажу майнових прав є виконання Покупцем своїх грошових зобов’язань по Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових інструментів (деривативу).

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо передбачена законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» )як здійснення інвестування через інститут спільного інвестування. Укладаючи такі договори, в подальшому Покупець набуває у власність майнові права (за відповідним актом), на підставі яких, після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, має право отримати у власність об’єкт інвестування.

Предметом Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) є форвардний контракт. Відповідно до пп.14.1.45.3 Податкового кодексу України, форвардний контракт – це стандартизований цивільно-правовий договір, за яким продавець зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах, а покупець зобов’язується прийняти в установлений строк базовий актив і сплатити за нього ціну, визначену таким договором. Форвардний контракт є один з видів деривативу, який згідно пп.14.1.45 Податкового кодексу України є стандартним документом, що засвідчує право та / або зобов’язання придбати або продати в майбутньому цінні папери, матеріальні або нематеріальні активи, а також кошти на визначених ним умовах Стандартна (типова) форма деривативів і порядок їх випуску та обігу встановлюються законодавством. Продаж форвардного контракту завіряється (реєструється) товарною біржею. Форма договору повинна бути обов’язково письмова (ч. 2, ст. 656 Цивільного кодексу України). Нотаріальне посвідчення Договору не вимагається.

Договір купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу) Покупець підписує з компанією з управління активами.. Компанія з управління активами – це юридична особа, яка здійснює професійну діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування (ІСІ) на підставі ліцензії, яку видає Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, і не може поєднувати цю діяльність з іншими видами професійної діяльності на ринку цінних паперів. Діяльність КУА жорстко регулюється і обмежується законодавством та контролюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

На підставі здійснення Покупцем повної оплати по Договору купівлі-продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), він укладає із Замовником Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості. Даний Договір служитиме підставою виникнення в Покупця права на оформлення за собою права власності на Об’єкт нерухомості, що ним придбавається. Нотаріальне посвідчення такого Договору не вимагається. Водночас відповідно до ст. 209 Цивільного кодексу України він може бути нотаріально посвідченим за домовленістю сторін.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

  • отримання забудовником інвестицій на ведення будівництва з застосуванням саме такого механізму підвищує рівень безпеки покупця, оскільки вказана схема залучення коштів передбачає обов’язкову участь у ній професійних учасників ринку цінних паперів, діяльність яких є ліцензованою та підлягає додатковому контролю з боку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
  • відсутність у інвестора необхідності сплати додаткових коштів на участь третіх осіб в реалізації проекту – грошові кошти, які Клієнт витрачає на укладення вище вказаних Договорів, як правило, становить лише незначну частину тих коштів, які Клієнт мав би сплатити за умови обов’язкового нотаріального посвідчення Договорів, які мають наслідком сплату обов’язкових сплат до бюджету та нотаріальних послуг окремо.
  • зменшення податкового навантаження Забудовника, що відображається на вартості об’єкта інвестування.
  • мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

  • існує ризик неповернення інвестованих коштів в повному обсязі (в разі розірвання договору купівлі-продажу майнових прав);
  • забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
  • можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

– відповідальність Сторін за порушення своїх зобов’язань по Договору купівлі – продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.
П.9.2. наданого Продавцем проекту Договору купівлі – продажу майнових прав на квартиру встановлює відповідальність Продавця за порушення строку будівництва та прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом Об’єкта будівництва понад строк 3 місяці від орієнтовного строку прийняття в експлуатацію Об’єкта будівництва, у вигляді штрафу, що складає 1 000,00 грн. за кожний повний місяць такого затримання.
П.9.3.цього ж Договору зазначає, що у випадку прострочення Покупцем строку оплати вартості Майнових прав на Об’єкт нерухомості Покупець на вимогу Продавця сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за кожен день прострочення платежу.

– відповідальність Сторін за порушення своїх зобов’язань по Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу).
Відповідно до пункту «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРОДАВЦЯ» розділу 2.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ проекту Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), Продавець несе відповідальність за порушення строку будівництва та прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом Об’єкта будівництва понад строк 3 місяці від орієнтовного строку прийняття в експлуатацію Об’єкта будівництва, у вигляді штрафу, що складає 1 000,00 грн. за кожний повний місяць такого затримання
Відповідно до пункту «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОКУПЦЯ» розділу 2.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ проекту Договору купівлі – продажу цінних паперів або інших фінансових документів (деривативу), у випадку порушення Покупцем строку оплати ціни базового активу (майнових прав на квартиру) Покупець на вимогу Продавця сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за кожен день прострочення платежу.

Додаткового аналізу потребує:
– репутація суб’єктів будівництва
– досвід будівництва подібних об’єктів;

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Winter Lights від Avalon Inc.

https://zaxid.net/winter_lights_vid_avalon_inc_n1472088

WINTER LIGHTS ВІД AVALON INC. ЯК НЕЗВИЧАЙНО ВІДКРИЛИ НОВОЗБУДОВАНИЙ AVALON LIGHT

http://tvoemisto.tv/news/winter_lights_vid_avalon_inc_podrobytsi_pro_nezvychayne_vidkryttya_zbudovanogo_budynku_avalon_light_97477.html

До мапи