Villa Magnolia Spring

pin м. Львів, вул. Пасічна - Пимоненка
Статус: Законні Законні

Назва проекту: Villa Magnolia Spring
Адреса: м. Львів, вул. Пасічна - Пимоненка
Район: Львівська обл.
Забудовник: Ваш дім

Додатковий опис: http://magnoliya.lviv.ua/

Нерухомість: житлова новобудова
Поверховість: 3-5
Паркінг: підземний
Дитячий майданчик: передбачено

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ: 

Технологія каркасу: несучі стіни
Технологія будівництва: цегла
Стіни: утеплені мінватою
Вікна: металопластик
Покрівля: ПВХ-мембрана
Наявність кровель та терас: є експлуатовані тераси
Висота стелі: 3 м
Опалення: індивідуальне

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

– Вид права: Право власності
– Підстава: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 13.06.2017 № 89472840.
– Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку
– Кадастровий номер: 4610136800:02:005:0235, 4610136800:02:005:0351, 4610136800:02:005:0338, 4610136800:02:005:0455, 4610136800:02:005:0456

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Наказ
– Реквізити: № 661 від 22.06.2018 р.,  №1038 від 10.11.2017 р.

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Дозвіл на будівельні роботи 
– Реквізити: серії ЛВ № 061171990336 від липня 2017 р.

– Вид дозвільного документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Реквізити: серії ЛВ №112182341314 від серпня 2018 р.

– Вид дозвільного документа: Сертифікат готовності
– Реквізити: серії ЛВ № 122210630916 від 6.07.2021 (друга черга)

– Вид дозвільного документа: Сертифікат готовності
– Реквізити: серії ЛВ122210707644 від 8.07.2021 (перша черга) 

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання,  залучення коштів на будівництво та напряму придбання Об’єкту здійснюється шляхом укладення Попереднього договору купівлі – продажу квартири.

Відповідно до ст. 635 Цивільного кодексу України Попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.

Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.

Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.

Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом.  Предметом даного договору є обов’язок Сторін укласти в майбутньому Основний договір купівлі – продажу нерухомого майна в чіткій відповідності до усіх умов та положень попереднього договору із зазначенням виду нерухомого майна – квартири, її номера, загальної проектної площі та місцем розташування (поверх, блок тощо).

Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, – у письмовій формі. Оскільки Основний договір купівлі-продажу, відповідно до положень статті 657 Цивільного кодексу України, укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню, то Попередній договір купівлі – продажу нерухомого майна також необхідно посвідчувати нотаріально.

Продавцем Об’єкту нерухомості виступає юридична особа – компанія з управління активами, що діє в інтересах та за рахунок активів пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого типу закритого типу . Пунктом 1.1. Сторони визначають строк та орієнтовну дату укладення Основного договору купівлі – продажу.

 

Основні переваги такого інструменту фінансування:

 • Простота даного виду договорів мінімізує кількість договорів, необхідних для здійснення інвестиції – такий договір відразу передбачає орієнтовну вартість нерухомого майна, здійснення забезпечувального платежу, а також інші істотні умови, які в майбутньому продублюються в Основному договорі.
 • Нотаріальне посвідчення такого виду договорів – є додатковою гарантією отримання Покупцем придбаної нерухомості
 • мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

 • неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі в разі розірвання договору;
 • забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
 • відсутність будь-якого контролю над фінансовими потоками залучених коштів з боку державних органів;
 • додаткові витрати на нотаріальне посвідчення Договору та інші обов’язкові адміністративні оплати.
 • можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

 • на відповідальність Сторін у разі невиконання чи неналежного виконання умов Попереднього договору

Відповідно до п.4.4. наданого забудовником проекту Попереднього договору, у випадку невиконання. Неналежного виконання Стороною 2 (Покупцем) зобов’язання щодо сплати забезпечувального платежу, порушення Стороною 2 (Покупцем) зобов’язання щодо укладення Основного договору, Сторона 1 (Продавець) має право відмовитись від укладення Основного договору зі Стороною 2, розірвавши в односторонньому порядку цей Договір, а сплачені Стороною 2 кошти забезпечувального платежу на протязі 20 робочих днів з дня розірвання повертаються Стороні 2 за вирахуванням 10% від суми забезпечувального платежу.

Згідно п.4.5. Попереднього договору, у випадку безпідставної, необґрунтованої відмови Сторони 1 від укладення Основного договору, неукладення Основного договору протягом строку, більш як 90 днів з дня, визначеного Попереднім договором, ухилення від укладення Основного договору протягом більш як 90 днів з дати, визначеної Попереднім договором, сталося з вини Сторони 1, то вона зобов’язана протягом 20 робочих днів з дня порушення зазначеного зобов’язання повернути стороні 2 фактично сплачений забезпечувальний платіж у валюті, в якій такий платіж був отриманий

Додаткового аналізу потребує:

 • репутація суб’єктів будівництва
 • досвід будівництва подібних об’єктів;

 

УЧАСНИКИ АСОЦІАЦІЇ ВПРОВАДЖУЮТЬ НОВІ СТАНДАРТИ ЖИТЛА: МАЛОПОВЕРХОВА ЗАБУДОВА ТА ПОДВІР’Я БЕЗ АВТО

ЖБ на Врубеля, 42-А
← Попередня забудова
До мапи
ЖК Родинна Казка
Наступна забудова →