ЖК OBRIY 2

pin м. Львів, вул. Малоголосківська
Статус: Законні Законні

Назва проекту: ЖК OBRIY 2
Адреса: м. Львів, вул. Малоголосківська
Район: Львівська обл.
Забудовник: Лев Девелопмент

Додатково: https://obriy2.lviv.ua

Готовність: будується
Нерухомість: житлова новобудова
Клас: комфорт
Паркінг: підземний

ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ 

– Вид права: Суперфіцій
– Підстава: Договори про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) від 03.05.2018, зареєстрованого у реєстрі за № 1706, та від 03.05.2018, зареєстрованого у реєстрі за № 1707
– Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку
– Кадастровий номер: 4610137500:07:005:0169, 4610137500:07:005:0170, 4610137500:07:005:0171, 4610137500:07:005:0172, 4610137500:07:005:0173

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ

– Вид документа: Рішення Виконкому ЛМР від 03.08.2018 р. №850
– Реквізити: https://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

– Вид документа: Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт
– 
Реквізити: серії ЛВ № 010182810851 від жовтня 2018 р.

Вид документа: Дозвіл на виконання будівельних робіт
Реквізити: серії ЛВ № 112183402075 від грудня 2018 року

Вид документа: Повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи 
Реквізити: серії ЛВ № 122191080479 від квітня 2019 р.

Вид документа: Сертифікат
Реквізити: серії ЛВ № 162201852202 від 03.07.2020

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Інформація отримана з відкритих джерел та/або офіційних повідомлень органів державної влади та місцевого самоврядування.
У разі виявлення неточностей просимо повідомити: https://azuz.org.ua/nasha-adresa/

Інструмент інвестування:

Відповідно до пакету документів, що пропонуються Забудовником до підписання, залучення коштів на будівництво Об’єкту здійснюється шляхом укладення Попереднього договору купівлі – продажу нерухомого майна.
Відповідно до ст. 635 Цивільного кодексу України Попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.
Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.
Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.
Така схема продажу нерухомості при зведенні нового об’єкту будівництва прямо не передбачені законодавством (ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність»). Однак вказаний механізм інвестування в житлове будівництво прямо не заборонений законом. Предметом даного договору є обов’язок Сторін укласти в майбутньому Основний договір купівлі – продажу нерухомого майна в чіткій відповідності до усіх умов та положень попереднього договору із зазначенням виду нерухомого майна – квартири, її номера, загальної проектної площі та місцем розташування (поверх, блок тощо).
Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, – у письмовій формі. Оскільки Основний договір купівлі-продажу, відповідно до положень статті 657 Цивільного кодексу України, укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню, то Попередній договір купівлі – продажу нерухомого майна також необхідно посвідчувати нотаріально.
Продавцем Об’єкту нерухомості виступає юридична особа – замовник Об’єкту будівництва. Пунктом 1.1. сторони визначають строк та орієнтовну дату укладення Основного договору купівлі – продажу.

Основні переваги такого інструменту фінансування:

– Простота даного виду договорів мінімізує кількість договорів, необхідних для здійснення інвестиції – такий договір відразу передбачає орієнтовну вартість нерухомого майна, здійснення забезпечувального платежу, а також інші істотні умови, які в майбутньому продублюються в Основному договорі.
– Нотаріальне посвідчення такого виду договорів – є додатковою гарантією отримання Покупцем придбаної нерухомості
– мінімізується ризик подвійних продажів об’єктів нерухомості.

Основні ризики / недоліки:

– неможливо повернути інвестовані кошти в повному обсязі в разі розірвання договору;
– забудовник має право залучати кошти для будівництва до моменту отримання необхідної дозвільної документації;
– відсутність будь-якого контролю над фінансовими потоками залучених коштів з боку державних органів;
– додаткові витрати на нотаріальне посвідчення Договору та інші обов’язкові адміністративні оплати.
– можливість нецільового використання інвестицій.

На що звернути увагу:

– умови здійснення оплат Покупцем
Згідно п. 3.8. Договору, у випадку повної або часткової несплати Покупцем чергового авансового платежу, зобов’язання продавця із укладення Основного договору з Покупцем припиняється через 30 календарних днів від дати останнього дня терміну здійснення Покупцем відповідного прострочення авансового платежу. При цьому Об’єкт нерухомості, який є предметом попереднього Договору, стає вільним, а сам Попередній договір вважається розірваним на 31-й календарний день від дати останнього дня терміну здійснення Покупцем відповідного простроченого авансового платежу. З того моменту, Продавець має право безперешкодно розпорядитись ним на свій розсуд, в т.ч. шляхом укладення будь-яких угод щодо цього нерухомого майна з третіми особами.

Додаткового аналізу потребує:

– репутація суб’єктів будівництва
– досвід будівництва подібних об’єктів;

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА

Відкрито новий ЖК OBRIY 2 від LEV Development на Малоголосківській. Фото, відео, коментарі про новобудову та мікрорайон.

https://novobudovy.com/novyny/novyny-rynku-nerukhomosti/584-vidkryto-novyi-zhk-obriy-2-vid-lev-development-na-maloholoskivskii-foto-video-komentari-pro-novobudovu-ta-mikroraion?fbclid=IwAR16V3FsgZLb8zirPMJXjVq7NPB6srHD4UG4bzldSgD3pTfpIZErmgPNhfw

#Backgrounder LEV Development: 5 років на ринку нерухомості / 26

OBRIY 2 присвоєно поштову адресу. Фото житлового комплексу

https://novobudovy.com/novyny/novyny-rynku-nerukhomosti/575-obriy-2-prysvoieno-poshtovu-adresu-foto-zhytlovoho-kompleksu?fbclid=IwAR2UMHNZ9BtMm-BBFVCr4MvMM9zrUYbZep8VsA0Lugen4ah8zr7rxSR_yTw

Пристрасті за «Під Голоском»: апеляційний суд скасував рішення виконкому ЛМР щодо житлового району

ВІД СЬОГОДНІ ЛЬВІВ’ЯНАМ ДОСТУПНИЙ НОВИЙ СУЧАСНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС. ПОДРОБИЦІ.

http://tvoemisto.tv/news/vid_sogodni_lvivyanam_dostupnyy_novyy_suchasnyy_zhytlovyy_kompleks_podrobytsi_95420.html

ЖК Greenville Park Lviv
← Попередня забудова
До мапи